ME LOT NË SY/ Asistentja personale e Meghan Markle jep dorëheqjen pas kërkesave të tepërta të saj – AlpeGossip
ME LOT NË SY/ Asistentja personale e Meghan Markle jep dorëheqjen pas kërkesave të tepërta të saj

ME LOT NË SY/ Asistentja personale e Meghan Markle jep dorëheqjen pas kërkesave të tepërta të saj

Dukesha e Sussex Meghan Markle thuhet se e ka lënë asistenten e saj me lot në sy me kërkesat e saj të shumta sipas një burimi. Pasi punoi me të për rreth gjashtë muaj, Melissa Toubati dha dorëheqjen pasi nuk mund t’ja dilte dot më me kërkesat e Meghan. Një burim I afërt tha: “Puna e saj ishte shumë stresuese dhe arriti atje ku nuk mbante më. Meghan kërkonte shumë nga ajo dhe rezultoi në dorëheqjen e saj.”

Ajo është shumë e talentuar dhe ka luajtur një rol kyç në dasmën mbretërore. Të gjithë do e ndiejnë mungesën e saj. “Melisa është një profesioniste e vërtetë në punën e saj porn ë atë pikë që arritën gjërat ishte më e mira që rrugët e tyre të ndaheshin,” tha një burim për Mirror.

Melisa Toubati ka punuar më parë për gjykatësit e X-Factor, Robbie Williams dhe bashkëshorten e tij Ayda Field. Gjatë pregatitjeve të dasmës mbretërore madje edhe Princi Harry filloi të ishte paksa I ashpër me punonjësit ku edhe insistonte “Meghan do të marrë çfarë të dëshirojë,” thotë Biografi mbretëror Robert Jobson.

Meghan është shumë kërkuese ndaj stafit dhe madje thuhet se u dërgon emaile me kërkesa herët në mëngjes. Gjithësesi Toubati nuk është e para që është prekur nga pjestarja më e re e familjes mbretërore por madje edhe Kate Middleton është prekur pasi Meghan kishte shumë kërkesa për fustanin e Princeshës Charlotte si shoqëruese e nuses. Gjithësesi këto thashetheme mund të jenë të vërteta pasi Harry dhe Meghan do të shpërngulen në Frogmore, Windsor dhe nuk do të jenë më fqinj me Kate dhe William.