FESTIVALI QË PO BËN NAMIN NË HIMARË/ Vip-at që u arratisën dhe po shijojnë plazhin (FOTO) - AlpeGossip
FESTIVALI QË PO BËN NAMIN NË HIMARË/ Vip-at që u arratisën dhe po shijojnë plazhin (FOTO)

FESTIVALI QË PO BËN NAMIN NË HIMARË/ Vip-at që u arratisën dhe po shijojnë plazhin (FOTO)

Instagrami është pushtuar nga foto të publikuara me diell dhe det, ku natyra na mahniti në këtë dit╒ me shi.

Vip-at janë arratisur për të shijuar pushimet e  para të verës për 2019 dhe të githë janë mbledhur në Himarë. Ata kanë publikuar foto të ndryshme ku shiehn në shoqërinë e njëri tjetrit apo me familjen duke marrë disa rreze dielli.

“South outdoor festival” është eventi i cili realizohet për herë të parë dhe do zgjasi për katër ditë. Ideja e eventit është për të promovuar vendet e Shqipërisë dhe mbrojtjen e  mjedisit. Ndërkoh  personazhet e njohur nuk kanë nguruar të publikojn foto nga festivali.

Ja vip-at që morën pjesë dhe si u veshën gjatë  “South outdoor festival”.

Valbona dhe Eraldo

Landi

Arber Cepani

Isida Mollaymeri

Rovena Dilo

Bieta Sulo 

Arbana Osmani

AlpeNews.al