“MOLLA E SHERRIT” PËR VRASJEN NË BLLOK/ Reagon për herë të parë Elvana Gjata (FOTO) – AlpeGossip
“MOLLA E SHERRIT” PËR VRASJEN NË BLLOK/ Reagon për herë të parë Elvana Gjata (FOTO)

“MOLLA E SHERRIT” PËR VRASJEN NË BLLOK/ Reagon për herë të parë Elvana Gjata (FOTO)

Pas ngjarjes së mbrëmshme, ku mbeti i vdekur një personë dhe u plagosën tre të tjerë vjen reagimi i parë i Elvana Gjatës.

Një numër i madh komentesh negative “vërshuan” në postimet e saj e mesa duket këngëtarja nuk e ka përballuar dot.

Ajo menjëherë ka bllokuar të komentuarit në foton e shpërndarë në Instagram duke mos lejuar kështu fansat të japin “mendimin” e tyre në lidhje me ngjarjen.