Meghan Markle, ja fotot skandal që trondisin oborrin mbretëror anglez – AlpeGossip
Meghan Markle, ja fotot skandal që trondisin oborrin mbretëror anglez

Meghan Markle, ja fotot skandal që trondisin oborrin mbretëror anglez

Pak më shumë se një muaj nga dita e martesës së saj nuk ka paqe për Meghan Markle.’Në revistën ‘Chi’ e cila do të dalë në 28 mars, shfaqen fotot skandal të bashkëshortes së ardhshme të Harry-t të Anglisë.

Me të brendshme dhe në skena hot gjatë serive të Csi New York dhe me një pistoletë në dorë gjatë një provimi për seritë televizive ‘Fringe’, Meghan shfaqet provokuese me fotot e publikuara nga revista italiane.

Mbretëresha Elisabetta duket se është më pak në favor të këtij bashkimi dhe konfirmimi vjen nga një konsens shumë i ftohtë për martesën e tyre.
Gjithashtu qarkullojnë zëra që ekzistojnë foto të ish artistes topless, thotë përfaqësuesi i revistës.

Ndërkohë çifti po vazhdon me përgatitjet për dasmën pa u shqetësuar aspak për ato që thuhen për të.
Deri tani përgatitjet për dasmën e kanë kapur shifrën 600 mijë euro dhe duket se princi Carlo ka paguar këtë shumë.