NATYRALE DHE ME STIL/ Gruaja e Haradinaj publikon foton e 10 viteve më parë (FOTO) – AlpeGossip
NATYRALE DHE ME STIL/ Gruaja e Haradinaj publikon foton e 10 viteve më parë (FOTO)

NATYRALE DHE ME STIL/ Gruaja e Haradinaj publikon foton e 10 viteve më parë (FOTO)

Ditët e fundit të gjithë janë pushtuar nga sfida ’10 years challange’. Përsonazhe të njohur dhe të thjeshtë postojnë foto të 10 viteve më parë dhe në ditët e sotme.

Kësaj sfide nuk i ka shpëtuar as bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj. Anita Haradinaj është bërë pjesë e sfidës ’10 years challange’, duke postuar në ‘Instagram’ një foto të vitit 2008. Anita shfaqet me shumë stil, ndryshe nga ditët e sotme, që është bërë më zyrtare për shkak dhe të pozicionit ku ndodhet.