PO KALON PUSHIMET NË DUBAI/ Jona Spahiu zbulon sa e rëndësishme është jeta reale nga ajo e instagramit për VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
PO KALON PUSHIMET NË DUBAI/ Jona Spahiu zbulon sa e rëndësishme është jeta reale nga ajo e instagramit për VIP-at (FOTO)

PO KALON PUSHIMET NË DUBAI/ Jona Spahiu zbulon sa e rëndësishme është jeta reale nga ajo e instagramit për VIP-at (FOTO)

Shumë nga VIP-at shqiptarë kanë zgjedhur t’i kalojnë pushimet në Dubai. Një ndër to dhe moderatorja e njohur Jona Spahiu, e cila pas angazhimeve të mëdha në punë, ka vendosur të bëjë disa ditë pushimi. Megjithatë jo gjithçka është e lehtë, kur je nënë e një djali të vogël.

Me anë të disa postimeve të bëra në instastory, Jona ka treguar se sa shumë ndryshon jeta që VIP-at paraqesin në Instagram, nga jeta e tyre reale. Fillimisht ajo ka publikuar një video me vogëlushin e saj Raiden. Në videon në fjalë Jona po mban në krahë të voglin, i cili është lodhur dhe kërkon gjumë. “Jeta reale”, ka shkruar ajo krahas videos.

Më pas moderatorja ka publikuar një foto ku shihet një pamje e bukur nga Dubai. “Instagram”, shkruan ajo. Pra ka një diferencë të madhe nga ç’ndodh në realitet dhe nga ajo që VIP-at zgjedhin të postojnë në rrjete sociale.