FOTO/ Dy çiftet e famshëm që morën vëmendje maksimale teksa parakaluan për në Kështjellën Windsor – AlpeGossip
FOTO/ Dy çiftet e famshëm që morën vëmendje maksimale teksa parakaluan për në Kështjellën Windsor

FOTO/ Dy çiftet e famshëm që morën vëmendje maksimale teksa parakaluan për në Kështjellën Windsor

Dita e shumëpritur e dasmës mbretërore ka mbërritur, Meghan Markle dhe Princi Harry do të kurorzojnë dashurinë e tyre sot në Windsor Castle. Cermonia ku Princi Mdhe Meghan do të betohen për dashurinë e tyre, po ndiqet nga miliona njerëz nga e gjithë bota.

Të ftuarit kanë mbërritur në ‘Kështjellën Windsor”,

Ndërsa dy nga çiftet që morën vëmendje maksimale teksa i drejtoheshin kështjellës, për të ndjekur ceremoninë nga afër, ishin David Backham, dhe bashkëshortja e tij Victoia Bacckham, si dhe aktori George Cloonley me partneren e tij.