Sot martohet me princin e Anglisë, jeta në foto e Megham Markle (FOTO LAJM) – AlpeGossip
Sot martohet me princin e Anglisë, jeta në foto e Megham Markle (FOTO LAJM)

Sot martohet me princin e Anglisë, jeta në foto e Megham Markle (FOTO LAJM)

Meghan Markle është padyshim një ndër femrat më me fat në botë.

Pas një martese të përfunduar në divorc, ajo gjeti “princin e kaltër” i cili për fatin e saj të pabesueshëm ai ishte vërtet një princ, raporton albeu.com.

Lidhja e tyre ka nisur në vitin 2016, dhe që asokohe, Meghan u kthye në një ndër femrat më të komentuara në botë.

Aktorja sot martohet me princin Harry në një cermoni gjigande e cila është krijuara për të mbetur në histori.

Në galerinë më sipër mund të shikoni fotot e aktores nga fëmijëria e deri në ditët e sotme.

Padyshim, ajo ka qënë një fëmijë i adhurueshëm dhe sot është një ndër femrat më të bukura në botë. /albeu.com