PUBLIKON FOTON NGA FËMIJËRIA/ Julian Deda i bën të vëllait urimin epik:Të gënjeja për të vjedhur… – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON NGA FËMIJËRIA/ Julian Deda i bën të vëllait urimin epik:Të gënjeja për të vjedhur…

PUBLIKON FOTON NGA FËMIJËRIA/ Julian Deda i bën të vëllait urimin epik:Të gënjeja për të vjedhur…

Aktori Julian Deda, njihet për marrëdhënien e ngushtë me familjen dhe këtë e shpreh shpesh edhe në publik apo rrjete sociale. Juli është shumë aktiv në rrjetin social Instagram ku ditën  e sotme ka uruar për ditëlindjen të vëllain duke ndarë një foto nga fëmijëria.

“U rrit vellai i vogel. U befsh 100 vjeç Mario. Mos i harro asnjehere ato kohet e bukura kur te genjeja qe ti te ktheje koken nga ana tjeter per te te “vjedhur” patatet e skuqura qe kishe ne pjate. Mos i harro se mund te te ndodh edhe sot” shkruan aktori krah fotos