NUK DO TA BESONI SA KA NDRYSHUAR/ Pas VIP-eve të tjera, edhe Dafina Zeqiri zgjedh flokët me baluke (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI SA KA NDRYSHUAR/ Pas VIP-eve të tjera, edhe Dafina Zeqiri zgjedh flokët me baluke (FOTO)

NUK DO TA BESONI SA KA NDRYSHUAR/ Pas VIP-eve të tjera, edhe Dafina Zeqiri zgjedh flokët me baluke (FOTO)

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret shqiptare që njihet për dëshirën e saj për të eksperimentuar me look-un. Jemi mësuar ta shohim çdo ditë ndryshe dhe nuk mësohemi dot me një pamje pas e dimë se do ta ndrrojë sërisht në pak kohë,

Së fundmi bukuroshjs ka bërë ndryshimin e rradhës dhe e ka postuar atë në Instagram. Dafina ka zgjedhur paruke ngjyrë bjonde të cilat janë me baluke.

Kohët e fundit kemi parë shumë personazhe shqiptarë e të huaj të cilët kanë preferuar këtë model flokësh me baluke, dhe mesa duket jemi duke folur për një trend të ri të këtij sezoni. Ne na mbetet të themi se presim ti shohim dhe tek shumë VIP-a të tjerë. /AlpeGossip.al