”T’UA LËSHOJA GLASËN CA…”/ Nuk kaloi as në 10-she, Soni Malaj reagon ashpër pas ”Këngës Magjike” – AlpeGossip
”T’UA LËSHOJA GLASËN CA…”/ Nuk kaloi as në 10-she, Soni Malaj reagon ashpër pas ”Këngës Magjike”

”T’UA LËSHOJA GLASËN CA…”/ Nuk kaloi as në 10-she, Soni Malaj reagon ashpër pas ”Këngës Magjike”

Këngëtarja Soni Malaj nuk e ka kapërdirë dot faktin që kënga e saj nuk mundi të hynte as në 10-shen e më të mirëve në finalen e këngës Magjike.

Soni u prezantua me baladën “Shije Tradhtie” por që mesa duket, pa sukses.

“Ndonjëherë mendoj sikur të isha zog, që të fluturoja lart në qiell… dhe t’ua lëshoja glasën ca njerëzve”, shkruan këngëtarja në instagram, siç duket, mesazh për kolegët që s’e votuan.

Screenshot_12.jpg