FOTO/ Martesa ka bërë mrekulli me Angela Martinin...Pozon super e zjarrtë, gjysmë e zhveshur - AlpeGossip
FOTO/ Martesa ka bërë mrekulli me Angela Martinin…Pozon super e zjarrtë, gjysmë e zhveshur

FOTO/ Martesa ka bërë mrekulli me Angela Martinin…Pozon super e zjarrtë, gjysmë e zhveshur

Po dëgjohen kambana rikthimi për modelen e njohur shqiptare.

Angela Martini është kthyer më tunduese se kurë me postimet e saj më të fundit. Ljo do të thotë se zërat ku u përfol se ajo do të hiqte dorë nga modelingu nuk janë dhe aq të vërteta.

Fotoja e fundit e saj është një tundim dhe Angela shfaqet super sensuale. U tha se ajo do të ishte pjesë e një formati televiziv që transmetohet në Top Channel në mesin e 12 personazheve VIP.

Bashkëshortja e miliarderit rumun po tregon se martesa ka bërë mrekulli me të.