ME BIKINI DHE KËMBË HAPUR NË BALLKON/ Vildane nuk i lë asgjë imagjinatës (FOTO) – AlpeGossip
ME BIKINI DHE KËMBË HAPUR NË BALLKON/ Vildane nuk i lë asgjë imagjinatës (FOTO)

ME BIKINI DHE KËMBË HAPUR NË BALLKON/ Vildane nuk i lë asgjë imagjinatës (FOTO)

Vildane Zeneli, modelja e njohur shqiptare është shumë e komentuar nga mediat shqiptare. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku gjithmonë arrin të fitojë simpatinë e ndjekësve me fotot dhe videot provokuese që nxjerr.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto shumë seksi dhe provokuese në të njejtën kohë, ku ka pozuar me bikini dhe këmbë hapur në ballkon. Fotoja ka marrë shumë like që në minutat e para dhe bukuroshja e ka shoqëruar me përshkrimin: Mos më studjo mua, nuk do të diplomohesh kurrë. /AlpeGossip.al