NA LA GOJËHAPUR”/ Rita Ora shkon për herë të parë në Festivalin e Kanës, mediat e huaja mahniten – AlpeGossip
NA LA GOJËHAPUR”/ Rita Ora shkon për herë të parë në Festivalin e Kanës, mediat e huaja mahniten

NA LA GOJËHAPUR”/ Rita Ora shkon për herë të parë në Festivalin e Kanës, mediat e huaja mahniten

Sot Rita Ora ka marrë pjesë për herë të parë në Festivalin e Filmit në Kanë. Këngëtarja shqiptare parakaloi në tapetin e kuq e veshur me një fustan të bardhë të çarë në pjesën e kofshës dhe me dekolte.

Ndërsa flokët Rita i kishte gjysmë të mbledhura e gjysmë të lëshuara duke u shfaqur shumë natyrale.

Në sy ranë edhe takat me pupla që këngëtarja mbante veshur dhe sigurisht varësja me diamant.

Rita ka marrë edhe vëmendjen e mediave të huaja ku prestigjiozja Daily Mail shkruan: “Rita Ora i la të gjithë gojëhapur në paraqitjen e parë në Festivalin e Kanës e veshur me një fustan të bardhë që i tregon formatsensuale”.