HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Duhet të keni kujdes me Fiori Dardhan sepse është një “peshk” i ndjeshëm! (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Duhet të keni kujdes me Fiori Dardhan sepse është një “peshk” i ndjeshëm! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Duhet të keni kujdes me Fiori Dardhan sepse është një “peshk” i ndjeshëm! (FOTO)

Fiori Dardha është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Ajo prej kohësh drejton emisionin “Boom”, bashkë me shoqen e saj, Rozana Radin.

Moderatorja ka disa karakteristika të veçanta të cilat janë tipike të femrave që u përkasin shenjës s së peshqeve në horoskop dhe ne nuk i paskemi kuptuar më parë.

Personat e shenjës se peshqve janë miqësore, intuitive, por edhe te kuptueshme dhe te ndjeshme  dhe Fiori s aherë ak rënë pre e kritikave dhe ofendimeve të ndjekësve ka reaguar menjëherë duke na treguar anën tjetër të tipit të saja q  të ndjeshëm. Gjjithashtu Fiori si një peshk nuk mund të qëndroj dot pa komentuar edhe mbi ngjarjet sociale që e  shqetësojnë.

View this post on Instagram

Kam pare shume postime ne kete muaj ndergjegjesimi per kancerin e gjirit. Kisha vendosur te mos e permendja fare kete dreq semundjeje, sepse me duket sikur, po e permende, ajo e mallkuar kujtohet per ty, per familjen tende. Kam humbur nje person shume te shtrenjte nga kanceri i gjirit dhe sikur te mos mjaftonte, m'u desh te perballesha serish me te kur semundja preku mamin tim. Por sot dua te them vetem dicka: Mami im e mposhti semundjen, vetem sepse e konstatoi ne nje faze te hershme. Kur zbulohet qe ne fazat e para, kanceri i gjirit eshte plotesisht i kurueshem! Me besoni! Sot, kur shoh mamin tim, falenderoj Zotin dhe mbi te gjitha mjeket qe sugjeruan kontrollin per te, pavaresisht se nuk kishte asnje simptome te semundjes. Mos neglizhoni! Me kete semundje nuk behet shaka! P.S: Per mjeket dhe stafin e sherbimit onkologjik: mirenjohja ime per ju eshte e pamate! Jeni heronj te vertete! #tetorirozë🎀 #fioridardha

A post shared by FIORI DARDHA (@fioridardha) on

Femrat e shenjës peshk nuk janë asnjëherë të vendosuara dhe gjtihmonë duan të eksperimentojnë me look-un  dhe Fiorin e kemi parë shpesh duke ndryshuar ngjyrat e flokët po duke guxuar edhe me stile të ndryshme veshjesh.

 

View this post on Instagram

😉

A post shared by FIORI DARDHA (@fioridardha) on

 

View this post on Instagram

Çaste! Kohë më parë!

A post shared by FIORI DARDHA (@fioridardha) on

Nëse do ta përshkruanim Fiorin  me tre fjali si një peshk të denjë do të ishte: Bujaria, ndjeshmëria dhe paqëndrushmëria.

/AlpeNews.al