“PUSHO SE NA DËGJON DYNJAJA”/ Roza braktis Ritën në mes të emisionit (VIDEO) – AlpeGossip
“PUSHO SE NA DËGJON DYNJAJA”/ Roza braktis Ritën në mes të emisionit (VIDEO)

“PUSHO SE NA DËGJON DYNJAJA”/ Roza braktis Ritën në mes të emisionit (VIDEO)

Të ftuara këtë të shtunë në emisionin e famshëm të humorit “Xing me Ermalin”, janë aktorja e njohur Rita Lati dhe vajza e saj, moderatorja Roza Lati.

Gjatë bisedës me Ermalin në studio, mes Ritës dhe të bijës u krijua një situatë e sikletshme, pasi Rita e ndaloi të bijën të fliste më tepër.

“Pusho se na dëgjon gjithë dynjaja këtu”, iu kthye ajo të bijës, ndërkohë që Roza u ngrit nga vendi ku ishte ulur.

“Kalofshi mirë, ika unë.”, tha ajo duke habitur Ritën dhe të ftuarit në studio.