I JEP FUND LIDHJES SË GJATË ME BIZNESMENIN/ Iva Aliko zbulon arsyen (FOTO) – AlpeGossip
I JEP FUND LIDHJES SË GJATË ME BIZNESMENIN/ Iva Aliko zbulon arsyen (FOTO)

I JEP FUND LIDHJES SË GJATË ME BIZNESMENIN/ Iva Aliko zbulon arsyen (FOTO)

E ftuar në emisionin e Kastro Zizos, “Late Night Show” ishte një ndër vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale, Iva Aliko.
Në dhjetor të vitit të kaluar, Iva tregoi publikisht se ishte prej një viti e lidhur me një biznesmen shqiptar që jetonte mes Zvicrës dhe Prishtinës, mirëpo në studio ajo ka treguar se gjithçka mes tyre ka përfunduar.

“Për momentim kam 1 muaj që jam single. 1 muaj e pak. Ka qenë lidhje e gjatë. Dukem sikur po e vuaj? Nuk rikthehem pas unë asnjëherë, veç kush rikthehet tek unë. Fillon duke u shtuar xhelozia, dashuria, bëhen të gjitha bashkë. Unë jam tip që më pëlqen liria, pavarësia. Dashuria më e fortë në jetë ishte kjo që lashë pas.”- ka rrëfyer Iva.