U THA SE JANË NDARË/ Khloe Kardashian bën veprimin e papritur për Tristan (FOTO) – AlpeGossip
U THA SE JANË NDARË/ Khloe Kardashian bën veprimin e papritur për Tristan (FOTO)

U THA SE JANË NDARË/ Khloe Kardashian bën veprimin e papritur për Tristan (FOTO)

Prej kohësh mendohet se Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Shkak për këto aludime janë bërë disa veprime të Khloes si përshembll pushimet e vetme me vajzën apo dedikimet në rrjetet sociale. Por teksa të gjitha mediat po ‘gumëzhinin’ për këtë lajm ajo i ka hedhur poshtë të gjitha me një postim të bërë së fundmi në ‘Instagram’. Ajo ka përgatitur listën e falenderimeve për këtë vit dhe duket se mes tyre është edhe Tristan.
“Mirënjohëse për Tristan”,- shkruan ajo.
Të gjithë janë habitur pas këtij postimi, pasi tradhëtia që i bëri ai para lindjes, është ende e freskë