"DITËLINDJA MË E BUKUR"/ Rezarta Shkurta "arratiset" në Barcelonë me bashkëshortin (FOTO) - AlpeGossip
“DITËLINDJA MË E BUKUR”/ Rezarta Shkurta “arratiset” në Barcelonë me bashkëshortin (FOTO)

“DITËLINDJA MË E BUKUR”/ Rezarta Shkurta “arratiset” në Barcelonë me bashkëshortin (FOTO)

Rezarta Shkurta, prej disa vitesh e ka pritur ditën e saj të lindjes pa bashkëshortin, i cili vuante dënimin me burg! Mirëpo, kjo i përket së shkuarës tashmë sepse Ermali është sërish në gjirin e familjes.

Rezarta dhe Ermali janë arratisur drejt Barcelonës, në një udhëtim shumë romantik për të festuar ditëlindjes e saj. Në një postim në profilin e saj në “Instagram”, ata pozojnë përpara pasqyrës shumë të dashuruar.

“Ditëlindja më e bukur për mua”, – shkruan Rezarta, krahas fotos.

Festimet kanë vijuar më pas në një club, ku Rezarta është trajtuar plot përkëdhelje.

Edhe 100, Rezarta!