“E NDJEVA, E BËRA”/ Rudina Dembacaj tregon vendin e çuditshëm ku ka bërë seks – AlpeGossip
“E NDJEVA, E BËRA”/ Rudina Dembacaj tregon vendin e çuditshëm ku ka bërë seks

“E NDJEVA, E BËRA”/ Rudina Dembacaj tregon vendin e çuditshëm ku ka bërë seks

Rudina Dembacaj është jo vetëm një nga aktoret e moderatoret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale. Rudina ishte e ftuar në “Pop culture” ku gjatë emisionit ka folur edhe për herën e saj të parë.

“Shumë e shëmtuar është. Unë jam rritur në periferi, në Lezhë dhe herën e parë e imagjinoja uau, sikur çfarë do të ndodhë aty”, u shpreh Rudina duke zbuluar se hera e parë ka qënë në moshën 19 vjeç.

“S’mu duk as vonë as herët. Kur e ndjeva e bëra. Por s’ishte gjë. Ishte si film pa muzikë. Mungonte një dorë regjie”, u shpreh Rudina.

Aktorja dhe moderatorja zbuloi se vendi më i çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale ka qënë në det.