Legjendari i “PIRATEVE TË KARAIBEVE” Johnny Depp sot feston ditëlindjen, mbush plotë… – AlpeGossip
Legjendari i “PIRATEVE TË KARAIBEVE” Johnny Depp sot feston ditëlindjen, mbush plotë…

Legjendari i “PIRATEVE TË KARAIBEVE” Johnny Depp sot feston ditëlindjen, mbush plotë…

Një shpirt rebel që nga vegjëlia, aktori Johnny Depp fik sot 55 qirinj. Një ‘seksimbol’, me një karrierë të shkëlqyer që ka bërë të ëndërrojnë mjaft breza.
Ndarja nga bukuroshja Vanessa, braktisja e një jete të ç’rregullt, akuzat e rënda të llojeve të ndryshme binin në kokën e tij dhe ajo që shtoi dozën janë daljet e tij të fundit, për të cilën u mendua se mund të ishte sëmurë.

Por deklarata e tij sqaroi gjithçka, ai po shtonte në peshë për rolin e filmit të ardhshëm.

Sot ylli i Hollywoodit, mbushi plot 55 vjet.