Shkëlzen Berisha publikon foto me fëmijët/ Ky është reagimi i Arminës në instagram (FOTO) – AlpeGossip
Shkëlzen Berisha publikon foto me fëmijët/ Ky është reagimi i Arminës në instagram (FOTO)

Shkëlzen Berisha publikon foto me fëmijët/ Ky është reagimi i Arminës në instagram (FOTO)

Djali i ish kryeministrit Sali Berisha ka befasuar me veprimin e tij të fundit.
Në rrjetet e tij sociale Shkëlzen Berisha shpesh ndan foto me partneren e tij Armina Mevlani. Por deri më tani nuk e kishim parë të publikonte një foto me dy fëmijët e tij, nga martesa e parë me Sadije Berishën.

Kujtojmë se e vetmja foto e tij me fëmijët e bërë publike është postuar shumë vite më parë dhe qartësisht duket të jetë e preferuara e tij, pasi ai cover e shoqëron për një kohë të gjatë.