ZBULON PROJEKTIN E SAJ TË RI/ Xhensila Myrtezaj po vjen me një super bashkëpunim (FOTO) – AlpeGossip
ZBULON PROJEKTIN E SAJ TË RI/ Xhensila Myrtezaj po vjen me një super bashkëpunim (FOTO)

ZBULON PROJEKTIN E SAJ TË RI/ Xhensila Myrtezaj po vjen me një super bashkëpunim (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj do të vijë së shpejti me një super bashkëpunim. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, gjatë një interviste për emisionin “NIN”.

Xhensila ka treguar se ka bashkëpunuar me një nga djemtë e 3Dots. Ajo nuk e ka zbuluar ende emrin e tij por fansat janë të sigurt që do të jetë një hit.

Kujtojmë se gjatë intervistës, Xhensila foli dhe rreth jetës së saj private dhe marrëdhënies me Besin.