E parezistueshme/ Modelja që të lë “PA FRYMË” me format e saj bombastike (FOTO) – AlpeGossip
E parezistueshme/ Modelja që të lë “PA FRYMË” me format e saj bombastike (FOTO)

E parezistueshme/ Modelja që të lë “PA FRYMË” me format e saj bombastike (FOTO)

Anastasiya Kvitko është njëra nga modelet më të njohura në botë sidomos për format e saj bombastike.

Kjo është edhe njëra nga arsyet se pse ajo gëzon me mijëra fansa në rrjetet sociale nga e gjitha bota.

Në fotot e fundit të publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram” e shohim shumë provokuese dhe seksi me bikini ngjyrë protokalli.