“MË THONË QË I PËRKAS KOMUNITETIT ROM”/ Mikela: Më kanë paragjykuar gjithë jetën time – AlpeGossip
“MË THONË QË I PËRKAS KOMUNITETIT ROM”/ Mikela: Më kanë paragjykuar gjithë jetën time

“MË THONË QË I PËRKAS KOMUNITETIT ROM”/ Mikela: Më kanë paragjykuar gjithë jetën time

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Mikela është një nga banoret e “Big Brother VIP Albania”. Gjatë një bisede me Efin dhe Tean, ajo ka treguar për paragjykimet që i janë bërë gjithmonë për shkak të ngjyrës së lëkurës.

‘Më thonë që i përkas komunitetit rom’, Mikela:

Mikela është shprehur se njerëzit e kanë gjykuar gjithmonë, sidomos kur ishte në “Përputhen”.

‘Më thonë që i përkas komunitetit rom’, Mikela:

“Kështu jam vetë dhe gjithë jetës time më kanë gjykuar për ngjyrën. Më shumë e kisha në “Përputhen”, nuk ka ngelur njeri pa më thënë që i përket komunitetit rom”, ka treguar Mikela.