TË PËRQAFUAR BRENDA NË DET/ Rudina Dembacaj poston FOTON e veçantë me Mark Frrokun dhe vajzën e saj – AlpeGossip
TË PËRQAFUAR BRENDA NË DET/ Rudina Dembacaj poston FOTON e veçantë me Mark Frrokun dhe vajzën e saj

TË PËRQAFUAR BRENDA NË DET/ Rudina Dembacaj poston FOTON e veçantë me Mark Frrokun dhe vajzën e saj

Rudina Dembacaj dhe Mark Froku tashmë çifti më i ri dhe më i njohur për publikun.

Çifti së fundmi ka shkuar për pushime në një nga bregdetet shqiptare dhe me vete kanë marrë edhe vajzën e Rudinës.

Nga postimet e aktores Marku është shumë i lidhur me vajzën e saj dhe e do shumë.

Moderatorja ka postuar një foto ku shfaqen të tre në det të përqafuar dhe duket të lumtur si familje, shkruan AlpeGossip.

Mam do bëjmë foto? Se jemi shumë bukur!… si mam”, shkruan Rudina.