“NËSE FEMRAT BËHEN BASHKË…”/ Si asnjëherë më parë, Luana Vjollca jep mesazhin e fortë për gratë – AlpeGossip
“NËSE FEMRAT BËHEN BASHKË…”/ Si asnjëherë më parë, Luana Vjollca jep mesazhin e fortë për gratë

“NËSE FEMRAT BËHEN BASHKË…”/ Si asnjëherë më parë, Luana Vjollca jep mesazhin e fortë për gratë

Luana Vjollca po “kor” sukses me këngën e saj më të fundit dhe është një ndër personazhet VIP më të komentuarit në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në makinë dhe jep një mesazh të rëndësishëm për femrat si asnjëherë më parë, shkruan AlpeGossip

Nese femrat behen bashke dhe e mbeshtesin njera – tjetren , nuk ka gje qe mund ti mposhti , nuk ekziston asnje gje qe nuk mund ta realizojme ! Behu te forta e diljani vet se mundeni”, shkruan Moderatorja.