PAS LARGIMIT NGA "TOP CHANNEL"/ Besi dhe Olsi tallen me antaren e jurisë së "Voice": Sa qenke...(FOTO) - AlpeGossip
PAS LARGIMIT NGA “TOP CHANNEL”/ Besi dhe Olsi tallen me antaren e jurisë së “Voice”: Sa qenke…(FOTO)

PAS LARGIMIT NGA “TOP CHANNEL”/ Besi dhe Olsi tallen me antaren e jurisë së “Voice”: Sa qenke…(FOTO)

Para pak ditësh këngëtarja e njohur Eneda Tarifa lajmëroi në profilin e saj në “Instagram” se për shkak të impenjimeve personale, nuk mund të ishte këtë vit pjesë e jurisë së ‘The Voice Kids”.

Pasi u uroi suksese miqve të saj të jurisë, Eneda e la të hapur vendin për një tjetër këngëtare të suksesshme. Shumë shpejt u zbulua se pjesëtarja e re do të ishte Arilena Ara.

Ditën e esotme në emision “be coffe” ,Besi,Olsi dhe Eriioni thumbuan hapur këngëtaren. Pasi në monitor u shfaqë fotoja e Arilenës, ku Besi tregoi se do ishte pjesë e jurisë  së The Voice Kids”. Menjëherë Olsi ka reaguar i habitur ku ka cituar: “Arilena antare po fëmijët do ti thonë të keqen sa qenke rritur”

Të tre djemt kanë shpërthuer në të qeshur bashkë me publikun dhe kuptohet e gjithë kjo ka qenk në kuadër të shakasë.