ÇFARË NDODHI? Plas keq mes Arbana Osmanit dhe Top-it, ja postimi që ngre dyshime – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Plas keq mes Arbana Osmanit dhe Top-it, ja postimi që ngre dyshime

ÇFARË NDODHI? Plas keq mes Arbana Osmanit dhe Top-it, ja postimi që ngre dyshime

Prej ditësh, lart e poshtë flitet se Arbana Osmani mund të mos moderojë këtë sezon të 3 të “Big Brother VIP”. Së fundmi moderatorja ka ndarë një foto nga kinemaja duke parë filmin “Killers of the Flower Moon”.

Mirëpo fill pas kësaj “Top Channel Films” në Instagram ka shkruar një artikull të dedikuar ku sipas tyre, “Në kuadër të dashurisë” ka arritur t’ia kalojë edhe filmit “Killers of the Flower Moon”, i cili aktualisht  po “përqafohet” jo vetëm në Shqipëri edhe në botë.

Plas keq mes Arbana Osmanit dhe Top-it, ja postimi që ngre dyshime