TËRMETI I FUQISHËM NË TIRANË/ Prezantuesi i emsionit bën VEPRIMIN human. Nuk del nga studio pa... - AlpeGossip
TËRMETI I FUQISHËM NË TIRANË/ Prezantuesi i emsionit bën VEPRIMIN human. Nuk del nga studio pa…

TËRMETI I FUQISHËM NË TIRANË/ Prezantuesi i emsionit bën VEPRIMIN human. Nuk del nga studio pa…

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 5.2 ballë të shkallës rihter lëkundi Tiranën dhe qarqe të tjera në vend. Tërmeti shkaktoi panik te qytetarët, ndërsa disa televizione në vend ishin në ato momente në transmetin live.

Momentet kur tërmeti ndjehet në studion e emisionit “Në shtëpinë tonë” në Top Channel po bëjnë tashmë xhiron në rrjet. Moderatori Florjan Agalliu në momentin që fillojnë lëkundjet kap për dore kuzhinieren e emisionit dhe dalin jashtë. Gjesti i moderatorit është vlerësuar, pasi ai nuk u largua pa marrë edhe kuzhinieren.

Siç shihet nga videot lëkundjet e forta rrëzojnë edhe orenditë në studio.

Lëkundet e tërmetit ndjehen edhe në Top Channel

Lëkundjet e tërmetit ndjehen edhe në Top Channel, në studion e "Në Shtëpinë Tonë". https://bit.ly/2MN2Vc7

Gepostet von Top Channel am Mittwoch, 4. Juli 2018