TENDENCAT E 2020/ Shtatë mënyra si do ta veshin xhinsin fashionistat këtë vit – AlpeGossip
TENDENCAT E 2020/ Shtatë mënyra si do ta veshin xhinsin fashionistat këtë vit

TENDENCAT E 2020/ Shtatë mënyra si do ta veshin xhinsin fashionistat këtë vit

E dimë që xhinset janë një pjesë e pandashme e gardërobës sonë dhe i veshim ato thuajse çdo ditë të javës!

Ndaj ne jemi këtu për t’iu sjellë disa mënyra të freskëta sesi të vishni dhe kombinoni xhinsin në 2020-n.

Ndërsa në vitin 2019 mbizotëronte një fiksim pas kominosheve xhins, në 2020-n, marrin vëmendje fundet, treçerekshet dhe xhaketat klasike xhins.

Në ju ftojmë të shihni më poshtë disa nga tendencat më të mëdha që viti 2020 ka rezervuar për adhuruesit e xhinsit.

Kominoshet

Xhinset cowboy (me fund të gjerë)

Kostumi xhins

Fustani i shkurtër xhins

 

Fundi me gjatësi mesatare

Treçerekshet

Xhinset me kopsa

/WhowhatWear