ME NGJYRA DHE DETAJE/ Sezoni i ri, këto janë rrobat e banjës që po preferojnë vajzat VIP (FOTOT) – AlpeGossip
ME NGJYRA DHE DETAJE/ Sezoni i ri, këto janë rrobat e banjës që po preferojnë vajzat VIP (FOTOT)

ME NGJYRA DHE DETAJE/ Sezoni i ri, këto janë rrobat e banjës që po preferojnë vajzat VIP (FOTOT)

Mesa duket vera ka ardhur më shpejt këtë vit dhr vajzat VIP nuk i kanë rrzistuar temperaturave të larta si brenda Shqipërisë por dhe jashë saj duke vizituar vendet ekzotike.

Fotot e tyrë qenë të shumta në “Instagram” dhe në sy ranë rrobat e tyre të banjës, me detaje të ndryshme me lule si dhe të thjeshtja.

Për vajzat e njohura të ekranit ky detaj është shumë më i rëndësishëm duke dashur të duken gjithmonë të kuruara deri në perfeksion dhe elegante në plazh.

Në fotot e sjella nga Alpegossip.al më poshtë shikoni të gjitha modelet e rrobave të banjos, dhe me siguri njërin prej tyre do ta përdorni përgjatë kësaj vere në palzh.