“ZOGU MË I MIRË PREJ KREJTVE”/ Tuna do ju lë pa fjalë, shfaqet me bikini dhe i dalin në pah…(FOTO) – AlpeGossip
“ZOGU MË I MIRË PREJ KREJTVE”/ Tuna do ju lë pa fjalë, shfaqet me bikini dhe i dalin në pah…(FOTO)

“ZOGU MË I MIRË PREJ KREJTVE”/ Tuna do ju lë pa fjalë, shfaqet me bikini dhe i dalin në pah…(FOTO)

Ajo e ka treguar gjithmonë se veçse një këngëtare e sukseshme dhe mama e përkushtuar, gjen gjithmonë kohë për veten dhe palestren.

Tuna ka habitur ndjekësit e saj me foton e postuar para pak minutash në Instastory ku duket se po bën pompa dhe të themi që është super në formë është pak.

Edhe pse ajo ka kaluar vetëm një vit nga lindja e djalit tani nuk ka asnjë shenjë në trupin e saj prej mamaje.
Këngëtarja duket super e tonifikuar dhe muskujt e saj na lanë me gojë hapur.