NUK DI TË NDALET/ Pas arrestimit Stresi nuk zë mend, ja ç’ka bërë tani me miqtë e tij (FOTO) – AlpeGossip
NUK DI TË NDALET/ Pas arrestimit Stresi nuk zë mend, ja ç’ka bërë tani me miqtë e tij (FOTO)

NUK DI TË NDALET/ Pas arrestimit Stresi nuk zë mend, ja ç’ka bërë tani me miqtë e tij (FOTO)

Disa javë më parë bëri bujë të madhe arrestimi i reperit Stresi, i cili u akuzua se në lokalin ku po qëndronte me shokët, ishte gjetur lëndë narkotike. Ai u lirua më pas duke u shpallur i pafajshëm, mirëpo siç duket reperi nuk ka zënë mend.

Disa orë më parë ai ka publikuar në Instastoryn e tij një video ku shfaqet në shoqërinë e miqve. Stresi i filmon ata duke qeshur, ndërkohë që fokuson në dorën e njërit prej tyre një cigare të dredhur.

Reperi është shprehur edhe më parë se i pëlqen të tymosë me miqtë dhe siç e shohim në postimet e tij, këtë gjë pëlqen ta bëjë shpesh.