PËRMES URIMIT EMOCIONUES PËR DITËLINDJEN E LEDIONIT/ Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës së dytë dhe është një… (FOTO) – AlpeGossip
PËRMES URIMIT EMOCIONUES PËR DITËLINDJEN E LEDIONIT/ Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës së dytë dhe është një… (FOTO)

PËRMES URIMIT EMOCIONUES PËR DITËLINDJEN E LEDIONIT/ Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës së dytë dhe është një… (FOTO)

Ditën e sotme Sara Hoxha ka publikuar një foto teksa uron bashkëshortin e saj Ledion Liçdo për ditëlindjen e tij.

Ajo i drejtohet me fjalët e mëposhtëme, teksa zbulon edhe “sekretin” e gjinisë së fëmijës së saj të dytë:

“Vite më parë, në ditëlindjen e tij, njoha shpirtin tim binjak. Nuk do kërkoja një burrë apo një baba më të mirë për dy djemtë e mi.”

Shkruan Sara krahas fotos ku shfaqet me Ledionin në ambjentet e dasmës së saj. Kujtojmë se disa ditë më parë Sara Hoxha bëri të ditur lajmin se ishte shtatzanë.

Sot ajo i dha fund kurizotitetit të të gjithëve për gjininëe fëmijës, duke zbuluar kështus e do bëhet nënë e një tjetër djali…

/AlpeNews.al