MARTESË MES POLITIKANËVE/ Ish-ministrja MARTON motrën. Familja META e veshur me të… (FOTO) – AlpeGossip
MARTESË MES POLITIKANËVE/ Ish-ministrja MARTON motrën. Familja META e veshur me të… (FOTO)

MARTESË MES POLITIKANËVE/ Ish-ministrja MARTON motrën. Familja META e veshur me të… (FOTO)

Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi, i janë bashkuar gëzimit të familjes Gjosha. Kreu i shtetit dhe kryetarja e LSI-së ishin të pranishëm në ceremoninë e dasmës së motrës së deputetes dhe ish-ministres së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha, në kalanë e Lëkursit. Kreu i shtetit shfaqet me një kostum blu, këmishë të bardhë dhe këpucë të zeza, ndërsa Kryemadhi ka zgjedhur një kombinim dyngjyrësh për këtë ceremoni. Ndërkohe, motra e nuses, Klajda, duket e veshur me një fustan të kuq.