NUK PO I DALLOJMË DOT/ Mozzik publikon foton nga fëmijëria me Loredanën – AlpeGossip
NUK PO I DALLOJMË DOT/ Mozzik publikon foton nga fëmijëria me Loredanën

NUK PO I DALLOJMË DOT/ Mozzik publikon foton nga fëmijëria me Loredanën

Mozzik dhe Loeredana janë një ndër çiftet më të pëlqyer për publikun shqiptar. Kohët e fundit ata janë përfolur shumë në media.Pasi u përfolën se këngëntarja ndodhesh në pritje të ëmbël por çifti nuk kanë reaguar pas këtyre lajmve.

Ditën  esotme reperi Mozzik  ka publikuar një foto nga fëmijëria bashkë me Loredanën. Ngjashmëria e tyre është aq  emadhe sa ne nuk mund ti dallojm dotë.