Babai vret djalin 6 muajsh/ Bashkëshortja nuk pranonte të bënte seks me të (FOTO) – AlpeGossip
Babai vret djalin 6 muajsh/ Bashkëshortja nuk pranonte të bënte seks me të (FOTO)

Babai vret djalin 6 muajsh/ Bashkëshortja nuk pranonte të bënte seks me të (FOTO)

Një 25-vjeçar ka vrarë djalin e tij vetëm gjashtë muajsh, pse e shoqja nuk ka pranuar të bëjë seks me të.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Brazil.

Mayton Salustiano Silva, 25 vjeç, është akuzuar për vrasjen e fëmijës së tij në orët e para të mërkurën në mëngjes, pasi ka debatuar me gruan e tij 20-vjeçare Jeniffer, në shtëpinë e tyre në Luziania të Brazilit.

Ai e ka qëlluar të birin me pistoletë, ndërkohë që dyshohet se në ato momente ka qenë i pirë dhe ka konsumuar marijuanë.