Era Rusi ju lë pa fjalë/ Gjen sozinë e saj, nuk do ju besoni syve se kush është (FOTO) – AlpeGossip
Era Rusi ju lë pa fjalë/ Gjen sozinë e saj, nuk do ju besoni syve se kush është (FOTO)

Era Rusi ju lë pa fjalë/ Gjen sozinë e saj, nuk do ju besoni syve se kush është (FOTO)

Këngëtarja Era Rusi është një nga emrat më të talentuar në muzikën shqiptare.
Zëri i saj është i pangatërueshëm, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për pamjen e saj tashmë që ka zbuluar një ‘femër’ që i ngjan aq shumë.

“Sozia ime…është me kinge sesa unë, si thua Florjan Binaj”, shkruan Era Rusi në Instagram.

Bëhet fjalë për aktorin e emisionit “Portokalli”, Florjan Binaj, i cili është transformuar si këngëtarja në një nga rolet e tij në emision.
Ashtu siç pritej kjo foto ka marrë shumë reagime dhe ka shkaktuar të qeshura.