“KUR AJO THOTË JAM VETËM”/ Ledri Vula tregon si nxiton për të shkuar tek partnerja (VIDEO) – AlpeGossip
“KUR AJO THOTË JAM VETËM”/ Ledri Vula tregon si nxiton për të shkuar tek partnerja (VIDEO)

“KUR AJO THOTË JAM VETËM”/ Ledri Vula tregon si nxiton për të shkuar tek partnerja (VIDEO)

Ledri Vula është një prej artistëve më të komentuar të estradës për projektet muzikore dhe historitë e dashurisë.

Prej kohësh, ai nuk është përfolur për ndonjë lidhje të re. Nuk dihet nëse ka zgjedhur të qëndrojë vetëm për pak kohë apo thjesht po ruhet nga syri publik.

Me anë të një videoje në Instagram, ai ka treguar se si reagojnë zakonisht meshkujt kur zbulojnë se partnerja e tyre është vetëm në shtëpi.

Në pamjet ku shfaqet duke shijuar skijimin në Brezovicë, reperi shkruan: “Kur ajo t’thotë jom vet n’shpi”.

Kështu kuptuam edhe një talent tjetër të Ledrit.

View this post on Instagram

Kur ajo tthot jom vet nshpi 😂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on