“E kemi djalin akrobat…” Çfarë do të thotë Rezarta Shkurta me këtë?! (FOTO) – AlpeGossip
“E kemi djalin akrobat…” Çfarë do të thotë Rezarta Shkurta me këtë?! (FOTO)

“E kemi djalin akrobat…” Çfarë do të thotë Rezarta Shkurta me këtë?! (FOTO)

Hera është një nga fëmijët më mistrecë që tashmë është bërë mjaft e famshmë në rrjetet sociale.
Vajza e Rezarta Shkurtës dhe nipit të Enver Hoxhës,Ermalit është padyshim ka tashmë një shok të ri që e pagëzoi me emrin Frozën.

“E kemi akrobat çunin me emrin Frozen” ka shkruar Rezarta në videon ku duket teksa ushqen lepurin e famshëm me mollë.