Habit këngëtarja shqiptare: Të bëj hundën apo të fryj buzët? (FOTO) – AlpeGossip
Habit këngëtarja shqiptare: Të bëj hundën apo të fryj buzët? (FOTO)

Habit këngëtarja shqiptare: Të bëj hundën apo të fryj buzët? (FOTO)

Këngëtarja e hitit “A ke zemër”, Yllka Kuqi ka qenë shpeshherë në vëmendjen e mediave për paraqitjet e saj në videoklipe, evente, festivale apo fotot që poston në rrjete sociale.

Sot Yllka i ka habitur të gjithë me pyetjen që i ka bërë fansave në postimin e saj të fundit.

Ajo ka postuar një foto ku fokuson hundën dhe buzën dhe pyet se cilën prej tyre duhet të bëjë.

“A ka nevojë të prej hundën apo të fryj buzët?”, shkruan Yllka.

 

Fansat menjëherë i kanë shkruar në komente këngëtares se nuk ka nevojë të bëjë asgjë sepse duket e bukur ashtu siç është.