Katy Perry kapet mat/ Ajo çfarë sheh të dëshpëron (Foto) – AlpeGossip
Katy Perry kapet mat/ Ajo çfarë sheh të dëshpëron (Foto)

Katy Perry kapet mat/ Ajo çfarë sheh të dëshpëron (Foto)

Katy Perry është njëra nga këngëtaret më të njohura dhe të pëlqyera.

Por së fundi, ajo është parë në një formë aspak të mirë në aeroport të hënën mbrëma.

Veshur me një palë pantallona dhe një bluzë, sandale dhe syze ajo nuk duket aspak mirë dhe është komentuar negativisht nga adhuruesit.

E një pamje të tillë as ajo nuk ka dashur ta shfaqë por duket se paparacit nuk po e lënë të qetë këngëtaren