“Ekipi i ëndrrave”/ Vesa Luma dhe Big Basta tregojnë shëmbullin se…. – AlpeGossip
“Ekipi i ëndrrave”/ Vesa Luma dhe Big Basta tregojnë shëmbullin se….

“Ekipi i ëndrrave”/ Vesa Luma dhe Big Basta tregojnë shëmbullin se….

Vesa Luma dhe Big Basta janë dy nga çiftet më të këndshëm të shoubizit shqiptar.

Ata së fundi kanë publikuar një imazh ku shfaqen së bashku me djalin e tyre, Liamin në makinë.

“Ekipi i ëndrrave” kishte shkruar Vesa në këto imazhe.

Ndryshe, ata duken shumë të lumtur së bashku kurse së bashku janë shpërngulur në Zelandën e Re