“DO TË MARR BURRIN”/ Adelina e lë me gisht në gojë ndjekësen me përgjigjen (FOTO) – AlpeGossip
“DO TË MARR BURRIN”/ Adelina e lë me gisht në gojë ndjekësen me përgjigjen (FOTO)

“DO TË MARR BURRIN”/ Adelina e lë me gisht në gojë ndjekësen me përgjigjen (FOTO)

Këngëtarja Adelina Tahiri është një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale, e cila komentohet shumë për jetën e saj private dhe marrëdhënien me bashkëshortin Serjoza Markov.

Teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në Instastory, njëra prej tyre i kishte shkruar Adelinës se e kishte zili dhe do t’ja merrte burrin.

“Je femër me shumë fat, tepër e bukur. Të kam zili për jetën që ke. Më beso, nëse do të mundja, unë t’a kisha marrë burrin.”- i shkruan ndjekësja, të cilës Adelina ia ka kthyer:

“Merre hahah, po s’vjen. E don Adelinën.”, përgjigje që me siguri e ka lënë ndjekësen me gisht në gojë.