TË THJESHTA DHE TË REHATSHME/ Këto 10 modelet të tutave janë trend i pranverës (FOTO) - AlpeGossip
TË THJESHTA DHE TË REHATSHME/ Këto 10 modelet të tutave janë trend i pranverës (FOTO)

TË THJESHTA DHE TË REHATSHME/ Këto 10 modelet të tutave janë trend i pranverës (FOTO)

Asnjëherë nuk do të “ngopemi” me stilin “sport-chic”, veçanërisht kur bëhet fjalë për javët e para të pranverës në të cilat na duhet një veshje e bukur por edhe e rehatshme.

U bënë disa sezone në të cilat veshjet sportive kanë vendosur rregullat në shfaqjet e modës, duke u kthyer kështu në një trend të cilin pothuajse çdo markë e ka eksperimentuar të paktën një herë në koleksionet e fundit. Dhe javët e modës na bindën për trendin e ri që po shihet kudo.

Në pranverë-verë 2019, tutat sportive do të jenë sërish një element që nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj. Gjithashtu ti kombinoni ato me një t-shirt, kanatjere,këmisha dhe me këpucë me takë