Getta Beqa një “BOMB E VËRTETË” në të bardhë, tregon muskujt në mes të rrugës (FOTO) – AlpeGossip
Getta Beqa një “BOMB E VËRTETË” në të bardhë, tregon muskujt në mes të rrugës (FOTO)

Getta Beqa një “BOMB E VËRTETË” në të bardhë, tregon muskujt në mes të rrugës (FOTO)

Getta Beqa vazhdon të jetë një bombë e vërtetë në fotografitë e fundit.

Ajo përveç nga palestra shfaqet fantastike edhe nga rrugët e kryeqytetit.

Së fundmi kampionja dhe trajnerja e fitnesit ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram teksa shfaqet mahnitëse me një fustan të shkurtër të bardhë.