Në pritje për t’u bërë prindër, shikoni çfarë bëjnë Loredana dhe Mozzik (FOTO) – AlpeGossip
Në pritje për t’u bërë prindër, shikoni çfarë bëjnë Loredana dhe Mozzik (FOTO)

Në pritje për t’u bërë prindër, shikoni çfarë bëjnë Loredana dhe Mozzik (FOTO)

Edhe pse ky lajm ende i pakonfirmuar nga vetë çifti, burime të afërta me ta e konfirmojnë. Loredana është në pritje të ëmbël dhe rastësisht është fotografuar me barkun e rrumbullakosur. Ndërkohë çifti kanë nisur pushimet dhe këtë e tregojnë me anë të disa imazheve të postuara në Instastory. Ata kanë zgjedhur Monte Carlon si destinacionin e preferuar për të kaluar disa ditë pushimi.