Marina Vjollcës i paskën dhënë nur pushimet! Shikoni sa e bukur duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Marina Vjollcës i paskën dhënë nur pushimet! Shikoni sa e bukur duket ajo (FOTO)

Marina Vjollcës i paskën dhënë nur pushimet! Shikoni sa e bukur duket ajo (FOTO)

Moderatorja Marina Vjollca është duke sijuar në maksimum ditët e saj të pushimit krah bashkëshortit Getoar Selimi.
Këtë mbasdite ajo ka publikuar një foto ku duket veshur në të verdha dhe super sensuale.

Marina nuk mund tëdukej më bukur se kaq. Këtë kohë pushimesh bukuroshen e ekranit e kemi parë në ditët e saj më të mira.

Me siguri po relaksohet mjaftueshëm për t’u rikthyer plot energji sezonin e ri televiziv.