Fansja i thotë se është e gjitha silikon/ Tayna nuk ja përton dhe i kthen këtë përgjigje (FOTO) – AlpeGossip
Fansja i thotë se është e gjitha silikon/ Tayna nuk ja përton dhe i kthen këtë përgjigje (FOTO)

Fansja i thotë se është e gjitha silikon/ Tayna nuk ja përton dhe i kthen këtë përgjigje (FOTO)

Tayna është një nga reperet më IN të momentit, e cila në një kohë fare të shkurtër bëri shumë fansa për vete, por edhe korri goxha sukses. Ishte kënga “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom, njëherësh projekti i saj i parë, që e bëri të famshme atë për publikun shqiptar. Më pas vijoi me “Shqipe” edhe tani me këngën e saj më të fundit, “Fake” e cila tashmë është një HIT tjetër nga reperja.

Por shumë komente nga ndjekësit e saj në Instagram janë ato ku e akuzojnë se ka kryer operacione plastike, madje një prej tyre i ka lënë këtë koment në foton ku Tayna shihet seksi me bikini.

“Falemenderoje silikonin qe osht me ty sepse nese aj pikon ke mar fund”, i shkruan fansaj, nderkohe Tayna s’ia përton dhe i kthen këtë përgjigje:

“Faleminderit zemer kompliment osht per mu qe po mendoni qe jom qaq e mire me kon e vertet”, përfundon reperja duke bashkangjitur një ‘zemër emoji’